Versailles Half Day Bike Tour with Marie Antoinette’s Hamlet (Dutch)
Ontsnap naar Versailles voor een magische fietstocht van een halve dag, waarbij je de hoogtepunten van deze iconische bestemming in slechts een middag ervaart! Ontmoet je gids in het hart van Versailles en begin aan een ontspannen tocht door het prachtige landgoed van het paleis van Versailles.
About this activity
- Duration 4 hours
- Availability 12:45PM Tuesday - Sunday March 1st - November 30th
- Languages Dutch
- Departure Point Unlimited Biking Versailles, 10 Av. du Général de Gaulle, 78000 Versailles
- No cancellation fees if cancelled 72 hours prior to tour date.
Experience
Highlights
- Fiets langs het Canal Grande en geniet van serene, pittoreske uitzichten.
- Ontdek de charme van het Petit Trianon, een koninklijk heiligdom.
- Dwaal door Marie Antoinette’s Hameau, haar sprookjesachtige ontsnappingsdorp.
- Château de Versailles en de Spiegelzaal hebben gereserveerde toegang.
Full Description
Ontsnap naar Versailles voor een magische fietstocht van een halve dag, waarbij je de hoogtepunten van deze iconische bestemming in slechts een middag ervaart! Ontmoet je gids in het hart van Versailles en begin aan een ontspannen tocht door het prachtige landgoed van het paleis van Versailles. Bezoek het charmante Hamlet van Marie Antoinette en luister naar verhalen over haar extravagante leven. Fiets vervolgens over schilderachtige paden om het Petit Trianon te ontdekken. Sluit je avontuur af met een bezoek aan het paleis en verken de weelderige zalen en legendarische kamers, waaronder de schitterende Spiegelzaal.
Includes
- Fiets en helm
- Rondleiding door het koninklijk domein in het Engels
- Petit Trianon
- Toegang tot het privé-gehucht van Marie-Antoinette
- Toegang tot het kasteel en de formele tuinen
- Gids Fooi
Prepare for the activity
Meeting point
Unlimited Biking Versailles, 10 Av. du Général de Gaulle, 78000 Versailles (Verlaat het treinstation bij Versailles Château Rive Gauche (op verschillende stations staat “Versailles”, zorg ervoor dat het dit station is) en loop McDonald’s binnen. Ga via de rechterachterdeur naar buiten en loop door het winkelcentrum langs de videogamewinkels naar de winkel op de hoek vol fietsen. Onze suggestie is om vroeg te komen en in Versailles te lunchen.)
Important information
- Alle gasten moeten zelfstandig op een fiets kunnen rijden. Als u kinderen in uw gezelschap heeft, laat ons dan weten hoeveel kinderen er in uw gezelschap zijn en wat hun leeftijden zijn, zodat we ervoor kunnen zorgen dat we de juiste maat fietsen hebben. We hebben GEEN fietskarren voor peuters.
- Geen enkele gast jonger dan 18 jaar krijgt een fiets mee zonder aanwezigheid van een volwassene ouder dan 18 jaar.
- Voor e-bike-upgrades moeten de deelnemers minimaal 14 jaar oud zijn.
- Neem een door de overheid uitgegeven identiteitsbewijs met foto mee dat als borg voor alle huurfietsen wordt bewaard, en een creditcard die we bewaren voor de veiligheid van de fietsen.